Po - Pá: 08:00 - 18:00, So: 08:00 - 11:00

Dnes

  • Středa 6. prosince 2023
  • Svátek má Mikuláš
  • Zítra má svátek Ambrož
  • Do Vánoc zbývá 18 dnů
  • Do konce roku zbývá 25 dnů
  • Je sudý týden
  • Je 50. týden

Svatební servis

Chcete, aby Váš svatební den, byl opravdu ten nezapomenutelný? Toužíte po krásné květinové výzdobě, která bude vytvořená přímo pro Vás? Tak to jste tu správně. Díky, našemu profesionálnímu přístupu a individualitě ke každému zákazníkovi Vám pomůžeme vymyslet tu nejkrásnější květinovou výzdobu Vašich snů. Nic pro nás není nemožné a vytvoříme Vám cokoliv dle Vašeho přání a kombinací květů. Kromě profesionálního poradenství Vám nabízíme celkový floristický svatební servis. Samozřejmě, že není problém nechat si vytvořit pouze svatební kytici či klopu pro ženicha. Jsme schopni Vám vytvořit květinovou výzdobu na velkou i malou svatbu. Záleží jen a jen na Vás a na vašem přání. Naše služby jsou velice rozmanité nabízíme tvorbu svatebních kytic, klopu pro ženicha, svědky, tatínky…, kytičky pro svědkyně, květinové šperky (náramky, věnečky, brože, …), kytičky pro maminky a babičky, myrty, výzdobu obřadní síně či kostela, výzdobu restaurace, dekorace na stůl, výzdobu auta, a jiné.

Svatební kytice

Svatební kytice je nejdůležitější součástí každé nevěsty, a proto je velice důležitý výběr. Přímo na míru Vám vytvoříme svatební kytici dle Vašeho přání.

GALERIE »

Klopy

Jsou nadílkou součástí nejen ženicha, ale i svědka a tatínků. Klopy vytváříme s ohledem na výběr květin ve svatební kytici.

GALERIE »

Květinové šperky

Jsou příjemným a jemným doplňkem nejen nevěsty, ale i svědkyně, družiček, nebo maminek. Květinové šperky jsou úžasným řešením, pokud chcete, aby Vaši hosté měli tzv. volné ruce, a nemuseli držet kytičky, ale aby zároveň měli nějakou ozdobu.

GALERIE »

Svatební výzdoba

Není povinná, ale je důležitá pro příjemnou atmosféru celého chodu svatby. Pokud si nepotrpíte na velké výzdobě ve formě misek apod. Příjemným řešením jsou malé vázičky s drobnými trsy květin.

GALERIE »

Výzdoba auta

Svatební vůz nevěsty a svatebčanů by měl být řádně nazdoben. Nabízíme Vám různé možnosti výběru výzdoby. Rádi Vám s výběrem poradíme a vytvoříme vše dle vašeho vkusu.

GALERIE »