Po - Pá: 08:00 - 18:00, So: 08:00 - 11:00

Dnes

  • Středa 6. prosince 2023
  • Svátek má Mikuláš
  • Zítra má svátek Ambrož
  • Do Vánoc zbývá 18 dnů
  • Do konce roku zbývá 25 dnů
  • Je sudý týden
  • Je 50. týden

Sezónní dekorace

Každé roční období s sebou přináší určité sezónní dekorace a určitý specifický sortiment zboží. Každé roční období nám nese několik významných svátků a krásných období. Mezi ty nejznámější a nejvýznamnější patří Velikonoce, Dušičky a Vánoce.

Velikonoční a jarní dekorace

Jarní období je velice rozmanité a přináší s sebou velmi důležitý svátek a tím jsou Velikonoce. Nejen, že v tomto období najdete u nás na prodejně spoustu přízdob, dekorací a svíček s touto tématikou, tak nabízíme i různé ručně vyrobené dekorace a věnečky. Každý rok nabízíme různé novinky, které jsou vytvořené přímo z naší dílny. Pokud byste měli jakékoliv přání tvaru, barevnosti či jiných specifických požadavků, tak nás neváhejte kontaktovat a společně vymyslíme velikonoční či jarní dekoraci přímo pro Vás.

Dušičky

Dušičky jsou svátkem, kdy vzpomínáme na naše zesnulé a vždy připadají na datum 2.11. V tomto období na prodejně nabízíme široký výběr hřbitovních svíček, věnců a dekorací. Dle Vašeho přání Vám vytvoříme dušičkovou vazbu přímo pro Vás na míru. Pokud nemáte představivost o tom, co byste chtěli vytvořit, tak vždy v tomto dušičkovém období naleznete u nás na prodejně širokou nabídku dušičkové tvorby, kterou si sami vyrábíme. Nabízíme slaměné, mechové, šiškové, proutěné a stužkové věnečky, věnce, srdíčka, kříže, …. Nabízíme i tvorbu z živého materiálu, a to ručně motané věnce, koše či lesní kytice.

Podzimní dekorace

Na přelomu srpna a září nabízíme několik podzimních přízdob pro Vaše tvoření. Mimo jiné v tomto období nabízíme i naše ručně vytvořené podzimní dekorace, věnce a aranžmá.

Vánoční dekorace

Vánoce jsou nejkrásnějším a nejdelším obdobím v roce, a proto vám nabízíme široký sortiment vánočního zboží, přízdob, dekorací a spoustu dalšího sortimentu. Kromě toho nabízíme, širokou nabídku adventních věnců a dekorací. Na přání jsme schopni Vám vyrobit dle Vašeho přání jakoukoliv dekoraci či věnec.

Hřbitovní dekorace

Hřbitovní dekorace, jsou většinou dělané přímo na zakázku. Na objednání Vám vyrobíme cokoliv dle Vašeho přání od věnců, košů až po kytice.

Příležitostní tvorba

Dle Vašeho přání Vám během roku vytvoříme cokoliv, dle Vašeho přání a požadavků, ať už se jedná o interiérové nebo exteriérové aranžmá či dekorace.