Po - Pá: 08:00 - 18:00, So: 08:00 - 11:00

Dnes

  • Středa 6. prosince 2023
  • Svátek má Mikuláš
  • Zítra má svátek Ambrož
  • Do Vánoc zbývá 18 dnů
  • Do konce roku zbývá 25 dnů
  • Je sudý týden
  • Je 50. týden

Dárkové kytice

Prostřednictvím kytice můžeme vyjádřit několik pocitů, ať už jde o poděkování, vyjádření lásky, či vyjádření gratulace. Kytice se nejčastěji daruje k narozeninám, svátku, výročí, ke gratulaci narození miminka, k poděkování, pro paní učitelku nebo k přivítání návštěvy.

Kytice nám dává možnost vyjádřit různé pocity, které můžeme zdůraznit pomocí symboliky nejen květů, ale i barev a různých doplňků v kytici. Vždy záleží na tom, jaký účel od kytice očekáváme. Prostřednictvím kytice máme možnost k vyjádření všech různých emocí. Proto je důležité při výběru kytice brát zřetel na osobitost člověka pro kterého je kytice určena a na účelu kytice …., protože někdy je kytice více než tisíc slov.

Míchané kytice

Míchané kytice jsou jedny z nejoblíbenějších kategorií dárkových kytic. Tyto kytice jsou veselé, svěží a zářivé. Mají různé velikosti, tvary a uspořádání. Při tvorbě těchto kytic není zákazník omezen výběrem květin, tyhle kytice jsou velice rozmanité a vždy záleží na výběru a vkusu zákazníka, náš personál Vám sestaví míchanou kytici dle Vašeho přání či Vašich specifik. Pokud by jste si nevěděli rady s výběrem, nebojte náš odborný personál Vám pomůže s vhodným výběrem květin a sestaví Vám krásnou míchanou kytici.

GALERIE »

Kytice z růží

Prostřednictvím růžích můžeme vyjádřit hned několik emocí jako je štěstí, radost, láska, mlčenlivost anebo vášeň. Růže jsou jedny z nejoblíbenějších květů na světě a hodí se ke každé příležitosti, ať už jsou to narozeniny, svátek nebo k výročí. Záleží jen a jen na Vás jakou barevnou kombinaci růží a velikost kytice zvolíte.

GALERIE »

Květinové boxy

Květinové boxy neboli flowerboxy jsou různé nádoby, ve kterých jsou naaranžované živé řezané květiny. Nádoby jsou různého tvaru, typu, velikostí a materiálů. Řezané květiny jsou naaranžované ve zvláštní hmotě, která udržuje vodu a tím dochází k dlouhé životaschopnosti řezaných květin.

GALERIE »

Nevšední kytice

Pod tímto pojmem si můžeme představit úplně cokoliv. Jedná se o kytice, které mají nevšední přízdoby jako jsou různé pochutiny, cigarety, peníze či dárkové předměty. Na objednání Vám vytvoříme jakoukoliv nevšední kytici dle Vašeho přání. V těchto nevšedních kyticích se „meze nekladou.“

GALERIE »

Dárkové květinové koše

Jedná se o různé proutěné nádoby, košíky či koše ve kterých jsou naaranžované živé řezané květiny. Dle přání zákazníka je možné do květinového koše přidat jakoukoli přízdobu či dárek pro obdarovaného, ať už jsou to pochutiny, dárkové předměty, peníze, cigarety, apod. Květiny jsou naaranžované ve zvláštní aranžovací hmotě, která pojímá vodu pro lepší a dlouhodobější životnost řezaných květin.

GALERIE »